Актор з блокбастерів «Зоряні війни», «Бетмен», «Лара Крофт» і «Початок» Хан Бонфілс помер під час репетиції прем’єри вистави «Пекло Данте» в Craft Theatre. Кончина 43-річного артиста була раптовою- прибулим на місце трагедії медпрацівникам залишалося лише констатувати його смерть.
 

Хан Бонфілс народився в Пекіні в 17 квітня 1968. Першим фільмом за участю актора, що приніс йому популярність, став бойовик «Німецький капітан і світ майбутнього». Після успіху цієї картини харизматичного китайця помітили і стали запрошувати в касові проекти.

Партнерами Бонфілс по знімальному майданчику були Анджеліна Джолі, Леонардо Дікапріо та інші зірки «Фабрики Мрій». «Втрата Хана – величезна трагедія для всіх нас. Ми глибоко і щиро сумуємо », – повідомили в адміністрації театру, де актор повинен був виступати.

Поки причина смерті Бонфілса невідома.
 
Факт в тему:

У червні 2014 під час гастролей московського московського театру Et Cetera помер 27-річний актор Микита Биченко. Під час вистави молодий чоловік впав. Глядачі думали, що все йде за сценарієм, але члени трупи відразу ж забили на сполох. Вони віднесли колегу, що втратив свідомість за куліси і відразу ж викликали «Швидку допомогу», проте медицина виявилася безсилою. У Биченкова був розрив серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МОЛОДИЙ РОСІЙСЬКИЙ АКТОР ПОМЕР ПРЯМО НА СЦЕНІ

ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ З ПОЇДАННЯ ВАРЕНИКІВ ПРИЗВЕЛА ДО СМЕРТІ УЧАСНИЦІ

ГРА ГОЛОВОЮ У ФУТБОЛІ СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА