Під час вистави артист московського театру Et Cetera Микита Биченко впав як підкошений. Публіка думала, що все йде за сценарієм, але колеги 27-річного юнака забили тривогу. Вони відтягнули його за куліси, де чергував лікар, який відразу викликав «Швидку», але прибулим медикам залишалося лише констатувати смерть.
 
Трагедія сталася на сцені Оренбурзького театру музичної комедії, куди Et Cetera запросили як почесного гостя на перший театральний фестиваль Поволжя. На 20-й хвилині вистави «Надія, Віра і Любов» самопочуття Микити Биченкова різко погіршилося – спочатку він не втримався на ногах, а незабаром втратив свідомість.

Причиною смерті молодого актора став розрив серця. При цьому, за словами членів трупи, на здоров’я 27-річний артист ніколи не скаржився.

«Він був активним, музичним, не пив взагалі», – розповіли учасники Et Cetera.

У колектив під керівництвом Олександра Калягіна Биченков прийшов у двадцять років, будучи ще студентом театрального інституту імені Щукіна. На сцені цього театру талановитий молодий чоловік грав у дев’яти виставах, в тому числі «Королівська корова», «451 за Фаренгейтом», «Морфій» і «Шейлок».

На рахунку Биченкова є і кінороботи. Актор дебютував у серіалі «Доктор Живаго» у 2005 році, а потім засвітився ще у двох довгострокових проектах – «Третя світова» і «Яблуневий сад».

Микита Биченко був єдиним сином у матері. До 27 років він не встиг обзавестися ні сім’єю, ні дітьми.