Трагедією закінчився фестиваль українських виробників сільськогосподарської продукції в місті Стрий Львівської області. Там під час конкурсу на швидкісне поїдання вареників померла жінка.

15 листопада на ярмарку-фестивалі “Стрий-Органік-фест” у Львівській області померла 51-річна росіянка. В Україні вона приїхала до родичів, а через пару днів збиралася повертатися в Сургут. Переможниця конкурсу зі швидкісного поїдання страв померла прямо на сцені під час нагородження.

У тарілці кожного учасника лежало по 10 вареників з картоплею. Жінка з’їла національне блюдо всього за хвилину. В очікуванні нагороди вона втратила свідомість. Прибулі на місце події медики констатували миттєву смерть. Лікарі відразу виключили, що жінка вдавилася вареником. Імовірно, вона померла в результаті зупинки серця або через тромб, що відірвався. Точна причина смерті буде відома після проведення судово-медичної експертизи.

За словами фахівців, поїдання чого-небудь на швидкість навіть у самого натренованого учасника може викликати проблеми з травленням. Ковтаючи їжу великими шматками, ми провокуємо появу спазмів у шлунку або кишечнику. І випадок в Стрию, який закінчився летальним результатом, далеко не єдиний. З вини тих же самих вареників три роки тому помер 77-річний житель Запорізької області. Через 20 хвилин після перемоги в змаганнях у нього почалася блювота, потім він втратив свідомість і помер.

В Європі теж люблять проводити подібні конкурси, але там частіше вмирають від надмірно випитого алкоголю. Наприклад, всього місяць тому 57-річний француз виграв змагання «стрільців», випивши 56 келихів коктейлю. Через деякий час він впав у алкогольну кому, а наступного дня помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЇЖА, ЯКА КРАДЕ ЕНЕРГІЮ

ФАЗИ ТРАВЛЕННЯ

ХАРЧОВА ЗАЛЕЖНІСТЬ