ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали 4 гігієнічні помилки, які знижують захист від вірусів

Медики назвали 4 гігієнічні помилки, які знижують захист від вірусів

Зарубіжні медики перерахували 4 гігієнічні помилки, які можуть знизити захист від вірусів, що особливо важливо на тлі спалаху COVID-19. Однією з них є занадто частий прийом душу.

Віруси

Як пояснили медики, важливо не тільки дотримуватися правил гігієни, але і робити це правильно. В іншому випадку захисний ефект буде протилежним. Згідно з джерелом Bright Side, занадто частий прийом душу не менш шкідливий, як і нехтування даною процедурою. Суть в тому, що перестарання загрожує сухістю шкіри і потріскуванням, а це призводить до більшої ймовірності проникнення в організм патогенів. Рекомендується митися не частіше одного разу на день.

Читайте також:  Симптоми, які допомагають відрізнити пневмонію від бронхіту

Наступна гігієнічна помилка – небажання мити руки перед відвідуванням туалету. Пояснення просте, бактерії мають місце не тільки у ванній кімнаті, але і у всьому будинку. Це означає, що на верхніх кінцівках з великою ймовірністю є бактерії. І, так як людина торкається до інтимних частин тіла, є необхідність перш за все звернутися до мила з водою.

Спати на одній подушці довгий час також не рекомендується, особливо якщо в її складі пір’я, адже вони можуть викликати алергію, закладеність носа, набряки і роздратування верхніх дихальних шляхів, що сприяє зниженню захисних сил організму. Найкраще щотижня прати її при температурі не нижче 130 градусів.

Читайте також:  12 продуктів, які дієтологи намагаються їсти щодня

Власники домашніх тварин не менш схильні до ризику, якщо їх улюбленці сплять разом з ними на одному ліжку. Навіть якщо ідеальним чином доглядати за кішками і собаками, вони носять багато бактерій на хутрі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News