У пресі з’явилася інформація про те , що популярну співачку Віру Брежнєву і впливового продюсера , який заснував музичну групу «ВІА Гра» , Костянтина Меладзе пов’язують романтичні стосунки. ЗМІ повідомляють про те , що пара живе під одним дахом.
 
За плечима знаменитостей – досить свіже розлучення зі своїми другими половинами . Віра Брежнєва розлучилася в кінці 2012 року з українським бізнесменом Михайлом Кіперманом , від якого народила дочку Сару ( також співачка виховує старшу дочку-підлітка Соню ) . Костянтин Меладзе розлучився з дружиною Яною в 2013 році, він є батьком трьох дітей. Знайомі Віра і Костянтин давно , Брежнєва довгий час була однією з « віагр ».
 
Чутки про близькі стосунки між 32-річною співачкою і 50-річним продюсером завирували після урочистості з нагоди дня народження виконавиці , який вона зазначила на початку лютого. Репортери світської хроніки розповіли про те , що Меладзе не одного разу був помічений виходячим разом з артисткою з її будинку – свіжокуплені пентхауса в елітному кварталі «Воздвиженка » у Києві. Головні світські ньюсмейкери папарацці і зовсім заявили про те , що роман продюсера з його підопічною є таємницею лише для широкої публіки , в той час як мешканці будинку та ріелтори , що оформляли покупку зірки , про нього добре обізнані .
 
Зауважимо , що чутки про романтичні стосунки двох знаменитостей спалахували і раніше. Зокрема , їх активно обговорювали в минулому році, коли під час фестивалю « Дитяча Нова хвиля» продюсер і співачка всюди пересувалися тільки вдвох.
 
Однак і Меладзе , і Брежнєва з обуренням спростовують припущення про свій зв’язок .

«Це просто хвора і мізерна фантазія людей. У нас високі і дуже теплі стосунки , у нас є сім’ї і ми просто давні друзі . Більше ніякого секрету немає » , – заявив Меладзе в інтерв’ю МІА« Музика » , нарікаючи на те , що йому постійно приписують романи з його протеже.

За словами Костянтина , в тому , що вони з Вірою їздять один до одного в гості у вільний час немає нічого негожого.
 
Віра Брежнєва у відповідь на інформацію про її близьке спілкування з музичним продюсером висловилася більш експресивно .

У своєму мікроблозі в Twitter співачка звернулася до власника одного з російських таблоїдів : «Я бажаю Вам , щоб до Вас додому приходили чужі люди в брудному взутті , спали у Вашому ліжку і копалися у Вашій білизні. Як робите Ви» .

Читайте також:  Дієтологи назвали 7 багатих білком продуктів, які потрібно їсти щодня