Свіже дослідження фахівців із США обрадує тих , хто вважає перегляд телевізора загрозою здоров’ю людини. Медики переконалися , що стосовно зайвої ваги це дійсно так.

Вчені задалися метою з’ясувати , як реклама здатна впливати на обсяг і частоту споживання їжі. Вони встановили , що перегляд рекламних роликів змушує людей їсти більше , ніж насправді потрібно їх організму , і, як результат , набирати зайву вагу.
 
Особливо вразливі перед « магією » рекламних роликів діти. У рамках експерименту діти 7-11 років , поділені на групи , дивилися 30 – хвилинний мультфільм. В одному випадку він переривався рекламними відео з продуктами харчування , іншим же їх не демонстрували .
 
Результати експерименту наочно переконують , що діти в групі, де крутили рекламу , з’їдали під час перегляду мультика майже в два рази більше різних закусок. Діти , які не дивилися ролики , не відрізнялися підвищеним апетитом.
 
Дієтологи радять не їсти перед працюючим телевізором. Відмова від їжі за переглядом ТБ є однією з кращих звичок для підтримки стрункості .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПОРАДИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ АПЕТИТУ

НАЗВАНА ГОЛОВНА ПРИЧИНА ЗРИВУ ДІЄТИ