Незважаючи на те , що зовнішня привабливість вважається щедрим подарунком природи , цей дар супроводжується такими « мінусами » , які здатні зробити людину нещасною . Про те, якими проблемами найчастіше обертається гарна зовнішність , розповіли голландські психологи.
 
Експерти проаналізували дані цілого ряду досліджень, що вивчали особливості життя красивих людей. Фахівці прийшли до висновку , що практичних у всіх красенів і красунь є одна спільна проблема , яка особливо болісно проявляє себе в підлітковому віці. Йдеться про підвищений ризик розвитку проблем з психікою , зокрема , про схильність красивих людей до депресії.
 
За словами психологів , привабливі підлітки більшою мірою , ніж однолітки , схильні до стресів і депресії. «Це викликано їх неправильним вихованням і поведінкою» , – висловлюють свою думку медики.
 
Виявляється , з дитинства на красивих дітей тисне прес підвищеної батьківської уваги і очікувань . У такій ситуації дитина починає відчувати стрес через страх не виправдати пов’язаних з його успіхом надій. З іншого боку , діти , з малих років усвідомлюють свою привабливість , також з дуже раннього віку знайомляться з почуттям переваги над іншими. В результаті у них розвивається гординя , і вони упереджено спілкуються з ровесниками – такий тип поведінки призводить до соціальної відособленості і втрати тих соціальних навичок , якими володіють люди, які перебувають в активному спілкуванні .
 
Невміння ладити з оточуючими і заводити друзів лише посилює розвиток глибоких особистісних проблем , пов’язаних з незатребуваністю себе як особистості. Це лише посилює схильність до депресії у тих , кого вважають красивими.

Читайте також:  Лікар-кардіолог назвав 9 продуктів, які розріджують кров

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАНИЙ ГОЛОВНИЙ ФРУКТ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ