Через пандемію коронавірусної інфекції жителі всього світу почали приділяти більше уваги своєму здоров’ю і шукати способи поліпшення роботи імунної системи. Лікарі стверджують, що існує безкоштовний спосіб зробити і те і інше, який доступний абсолютно кожній людині.

За інформацією порталу Eat This, Not That!, мова йде про якісний сон. Відзначається, що сон не тільки підвищує імунітет до різних захворювань, в тому числі COVID-19, але і впливає на ефективність вакцинації.

Згідно з дослідженням, добре відпочилі люди, які отримали вакцину від грипу, мають більш сильний захист від хвороби. Те ж саме можна сказати і про щеплення від COVID-19, переконані експерти.

Читайте також:  Морська сіль допомагає боротися з депресією та зайвою вагою

Крім того, сон необхідний для оптимальної роботи мозку. Він забезпечує реорганізацію нервових клітин (нейронів), що покращує продуктивність людини. Також хороший нічний сон в поєднанні зі здоровою дієтою і фізичними вправами зменшує тягу до їжі і призводить до зниження ваги.

Крім цього, якісний сон сприяє поліпшенню настрою, пам’яті, уваги і здатності до навчання, а також знижує тягу до кофеїну. “Коли ви добре спите щоночі або, принаймні, більшість ночей, ваш мозок проходить складний відновлювальний процес”, – стверджують вчені.

«Під час циклу сну мозок регулює ваш метаболізм, виділяє гормони росту для відновлення клітин і працює над організацією інформації, накопиченої під час сну», – додають вони.

Читайте також:  6 ознак онкології, які мають «насторожувати»