Багато жінок не задоволені своїми грудьми. Одним не подобається форма, іншим – розмір, а треті незадоволені всім, чим їх нагородила матінка-природа.
[ads1]

Звичайно, зараз існує величезна кількість засобів, спрямованих на корекцію грудей, але далеко не всі є безпечними і безболісними.

Найпростіший, але і дорогий спосіб – хірургічне втручання, але, як і будь-яка операція, збільшення грудей має свої ризики.
Для створення ідеальної форми грудей можна скористатися різними дорогими кремами. А можна записатися і на спеціальний масаж грудей.
 
В даний час існує багато методик масажу для грудей. Ці методики можна комбінувати або вибрати одну, яка найбільше вам підходить. При цьому дуже важливо пам’ятати, що при масажі потрібно намагатися не чіпати область соска. Ще одне правило – регулярність. Масаж для збільшення бюста потрібно проводити щодня, вранці і ввечері, протягом декількох місяців.
 
Для початку вам буде потрібно лосьйон або спеціальний крем для грудей. Після нанесення крему акуратно розминайте груди плавними рухами навколо сосків. Далі починайте злегка пощипувати груди, продовжуючи рухатися по колу. Потім легенько натисніть трьома пальцями на область під грудьми і навколо неї, затримуючись у кожному місці на кілька секунд. Закінчуючи масаж для збільшення грудей, акуратно сковзаєте руками навколо грудей.
 
Масаж – відмінний спосіб зробити груди більш молодими і пружними. Але збільшити груди на кілька розмірів навряд чи вдасться. До того ж, для збереження результату, масаж необхідно виконувати постійно. Для кардинального збільшення краще звернутися до фахівців, які підберуть для вас оптимальну методику по збільшенню грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗМІР ГРУДЕЙ У ЖІНОК

КАВА ЗМІНЮЄ РОЗМІР ГРУДЕЙ

ВІДНОВЛЕННЯ ГРУДЕЙ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ