ГоловнаНовини Здоров'яЗовсім не смішно: як продукти для відбілювання зубів можуть зіпсувати вашу посмішку

Зовсім не смішно: як продукти для відбілювання зубів можуть зіпсувати вашу посмішку

Продукти для відбілювання зубів зовсім не без недоліків. Дослідження показують, що вони руйнують дентин і білкову частину зуба, які знаходяться під емаллю та надають зубам міцності.

Здорові зуби

Як повідомляє La Repubblica, результати цих досліджень будуть представлені на щорічних зборах Американського товариства біохімії і молекулярної біології.

До теперішнього часу при вивченні впливу безрецептурних відбілюючих продуктів на зуби основна увага була зосереджена на емалі. Вплив цих продуктів на дентин і білкову частину, в основному колаген, вивчено не було.

Вчені перевірили вплив активного інгредієнта цих продуктів (перекис водню) на колагенові волокна і дентин.

З’ясувалося, що волокна колагену розпадаються протягом 10 хвилин після контакту з перекисом водню в дозах, аналогічних тим, які містяться у відбілюючих продуктах. Вплив на дентин також проявлявся в умовах in vitro з активним інгредієнтом відбілюючих продуктів.

Читайте також:  Дієтологиня попередила про небезпеку вживання пельменів

Ці продукти повинні оцінюватися з певною обережністю, особливо з урахуванням можливих клінічних наслідків, підкреслює Кріштіану Томазі, член Італійської спілки періодонтологіі та імплантології.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News