Всі, хто стежить за фігурою, знають: на ніч їсти не можна. Але якщо ви ляжете спати голодним, то будете півночі перевертатися з боку на бік, встанете змученим, а на наступний день, щоб відновити сили перевищите кількість калорій удвічі, а то й утричі. Що робити? Вибирайте продукти, від яких точно не погладшаєте! Ми підкажемо, що можна з’їсти на ніч.

Головне правило для тих, хто любить перекусити перед сном: уникайте жирних і солодких продуктів, а також всіх страв, які містять багато вуглеводів, особливо простих. Ідеальне вечірнє блюдо має бути невеликим за обсягом і складатися з нежирних білків і складних вуглеводів.

Що з’їсти на ніч, щоб не поправитися

1. Місо суп

Паста з соєвих бобів, на основі якої готується традиційний японський суп, — це практично стовідсотковий білок, який повільно засвоюється організмом і дозволяє довго не відчувати почуття голоду. У тарілці місо всього 50 калорій. А якщо приготувати суп з водоростями, ефект тільки посилиться: морська капуста відмінно активізує метаболізм. Додайте трохи сиру тофу, пару креветок і терту редьку, і отримаєте ідеальне вечірнє блюдо.

2. Яйця

Що з’їсти вночі без шкоди для фігури? Яйце! Це ще одне відмінне джерело нежирного білка, який легко засвоюється організмом. В одному яйці середнього розміру близько ста калорій, так що перед сном ви цілком можете дозволити собі відварене яйце (його можна зварити круто, нарізати, додати свіжий огірок, і заправити натуральним йогуртом) або омлет, приготований з помідорами, перцем і зеленню. Ще 50 продуктів менше 100 калорій.

3. Молочні продукти + овочі

Кефір, йогурт, сир — ідеальні вечірні продукти. Головне, щоб вони були нежирними і не містили штучних добавок і цукру. Відмінним доповненням до них буде порція салату-зелені листові овочі, огірки, свіжі цукіні, капуста, а замість заправки — трохи лимонного соку. Ось те, що можна з’їсти на ніч без шкоди для фігури.

Все ще дуже голодні? Що краще з’їсти на ніч

Вам не зашкодять овочі і несолодкі фрукти. Сміливо гризіть яблука (обов’язково з шкіркою, в ній найбільше клітковини), свіжі огірки, редиску, зелений салат, морква і селера.