Захворіти на рак ризикує кожна людина, тому в усьому світі не припиняються пошуки нових ліків і методик терапії смертоносної недуги. Однак важливим фактором у профілактиці раку є правильне харчування.

Наукові фахівці склали список продуктів, які сприяють фізіологічним процесам в організмі, що запобігають розвитку раку. Зокрема, одним з таких продуктів було названо авокадо. Його плоди містять речовину глутатіон, яка захищає клітини від руйнівної дії радикалів, – завдяки цьому організм стає більш стійким до онкологічних захворювань.

Інший продукт, який ефективно захищає від появи пухлин, – волоські горіхи: вони багаті вітаміном Е, який діє як потужний антиоксидант і зупиняє розмноження ракових клітин. Також корисний в цьому плані імбир. Корінь імбиру, як показали дослідження останніх років, не тільки підходить для опору застуді і грипу, але і знижує ризик раку шкіри, раку грудей і раку легенів.

Читайте також:  Бажаєте повернути фізичну форму після перерви? Дотримуйтесь цих чотирьох правил

Чудовими захисниками тканин і внутрішніх органів від злоякісних пухлин є цвітна капуста і броколі. Цвітна капуста і броколі відрізняються присутністю речовини сульфорафану, що діє як активатор імунної системи, яка розпізнає і знищує ракові агентів. Інший корисний овоч – це помідори, багаті джерела сильного антиоксиданту лікопіну.

Також онкологи настійно рекомендують включити в раціон харчування моркву і часник. Недавно вчені прийшли до висновку про те, що часник, відомий своєю здатністю пригнічувати активність хвороботворних бактерій і грибків, дає такий же ефект і щодо ракових клітин. Що стосується моркви, то дослідження демонструють: наявність моркви в щоденному раціоні знижує ризик виникнення різних онкологічних захворювань за рахунок бета-каротину, який міститься в ній великій кількості.

Читайте також:  Ось як підготовка до іспиту в останній момент шкодить організму

Увійшов в цей топ і зелений чай – постачальник такої речовини, як галлат епігаллокатехін (EGCG), яка здатна як уповільнювати розвиток ракових клітин, так і знищувати їх.