ГоловнаНовини Здоров'я10 напоїв, які допомагають знизити тиск

10 напоїв, які допомагають знизити тиск

Вживання цих напоїв може допомогти знизити високий кров’яний тиск без лікарських препаратів.

зелений чай

Існують напої, регулярне вживання яких сприяє зниженню підвищеного артеріального тиску. Про це, зокрема, повідомляє видання «Газета.ru».

На думку фахівців, одним з найбільш корисних для гіпертоніків є ананасовий сік. Він насичений калієм, що допомагає розслабляти кровоносні судини, очищати організм від надлишку натрію.

Також в списку кращих напоїв проти підвищеного тиску значиться зелений чай – в ньому дуже багато антиоксидантів, що підтримують і поліпшують роботу судин.

Знизити тиск допомагає і охолоджений каркаде. Саме охолоджений – в гарячому вигляді від нього може виникати гіпертензія.

Читайте також:  Названо ранні ознаки деменції

Ще один напій, ефективний як засіб зниження тиску, – буряковий сік. Його вживання впливає на утворення оксиду азоту, що сприяє розслабленню і розширенню судин, нормалізують тиск.

Деякі ягоди помітно знижують артеріальний тиск і соки з них переймають цей ефект. Наприклад, дуже корисний для зміцнення серця і поліпшення показників тиску свіжовичавлений сік чорноплідної горобини. Також сприяють зниженню артеріального тиску соки з ягід калини, журавлини, чорної смородини, гранатів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News