Кожній жінці , яка починає худнути , хочеться , щоб результат був помітний якомога швидше. Свіже дослідження показує , який шлях до схуднення – найкоротший.

Співробітниця Університету Арканзасу доктор Ешлі Біннс , схоже , знайшла відповідь на одвічне питання про те , як харчуватися жінкам , щоб швидко схуднути. Якщо з’їсти білковий продукт до тренування , то півгодини помірних фізичних занять все одно дозволять спалити більше калорій , вважає експерт.
 
Доктор Біннс з’ясувала , який режим продуктів харчування і тренувань найбільш ефективний у справі схуднення . Експеримент за участю 10 жінок показав , що коли прийом білка поєднується з тренуваннями , енерговитрати організму зростають і процес жироспаління відбувається більш інтенсивно.
 
« Відмовлятися від їжі перед фізичною активністю , сподіваючись спалити більше калорій , безглуздо», – стверджує спеціалістка . Причому фізична активність у запропонованому доктором Біннс методі схуднення грає ключову роль. Без тренувань білковий раціон може привести до втрати м’язової маси , попереджає вона. Справа в тому , що для розщеплення білка тіло підвищує температуру , одночасно з цим розщеплюючи і м’язові волокна. Без навантаження їх стан може істотно погіршитися.

Читайте також:  Ці п'ять продуктів не можна їсти відразу після покупки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СПАТИ, ЩОБ ШВИДШЕ ХУДНУТИ