В навколишньому середовищі таїться багато небезпек для людини. Всюди нас переслідують токсини, які здатні завдати істотної шкоди здоров’ю. Але чи можна від них позбутися? Звичайно, так. Як це зробити за допомогою продуктів харчування, ми розповімо.

Грейпфрут

Це ідеальний фрукт для того, щоб привести в порядок травну систему, запобігти розвитку каменів у нирках. Так як продукт містить в собі мало цукрів і калорій, то він ще й відмінно підходить для схуднення.

Картопля

Продукт теж здатний ефективно виводити токсини. Це досить сильний антиоксидант, багатий вітаміном А у вигляді бета-каротину, вітаміну С. Особливу користь організму приносить солодка картопля. Вона здатна розщепити в організмі вільні радикали. Крім того, в її складі його важливі сполуки – кадмій, ртуть, свинець, мідь – які зв’язують важкі метали і виводять їх з організму.

Читайте також:  Помідори можуть бути корисними для запобігання раку простати

Броколі

Продукт теж є відмінним антиоксидантом, який може очистити організм від токсинів. У ньому також є ферменти, які сприяють поліпшенню травлення. Зрозуміло, сирий продукт набагато корисніше інших методів приготування. Але якщо вибирати з усіх видів, то краще віддати перевагу приготуванню на пару або варінні.

Авокадо

Авокадо теж непогано справляється з тим, щоб виводити з організму токсини. Він є природним антиоксидантом, в тому числі глутатіоном. Вкрай корисна в цьому плані м’якоть, яка виводить всі шкідливі токсини. Через це людина буде відчувати себе набагато краще, так як рівень хімічних речовин істотно знизиться.

Читайте також:  Погана робота печінки може бути однією з причин випадання волосся

Капуста

Особливу користь в даному продукті несе сірка. Вона вкрай важлива в руйнуванні шкідливих токсинів в організмі. Завдяки цій речовині можна позбутися від усього зайвого, починаючи від пестицидів, закінчуючи ліками, які погано виводяться.

Насіння соняшнику

Насіння – здавалося б, такий простий і поширений продукт. Але і вони можуть виводити токсини з організму. Продукт до того ж запобігає утворенню холестерину, який теж шкідливий для людини, особливо здоров’я серцево-судинної системи.

Журавлина

Ягода вкрай корисна для профілактики інфекцій сечових шляхів. Однак вона здатна і виводити токсини. Не менш важливо і те, що журавлина має антибактеріальні властивості.

Буряк

Продукт містить величезну кількість антиоксидантів. Але найважливіше, що в його складі є пурпурний пігмент під назвою бетаціанін. Він здатний запобігати розвитку онкологічних захворювань. Інша речовина – бетаїн – стимулює клітини печінки, захищаючи печінку і жовчні протоки. Пектин ж пов’язує і допомагає видалити важкі метали з організму.

Читайте також:  Якість сну впливає на кишечник та дефекацію

Часник

У складі цього продукту також дуже багато сірки, завдяки чому часник відмінно справляється з виведенням токсинів. Крім того, він має антибіотичні властивості. Включивши його в свій раціон, можна отримати просто богатирське здоров’я.

Лимон

У лимоні дуже багато вітаміну С, це відомо кожній людині. Він дозволяє виробляти глутатіон, потрібний для детоксикації печінки. Крім того, в продукті є фітохімічний препарат – лимонен, який теж підсилює детоксикацію печінки, позбавляючи організм від різноманітних шкідливих речовин.

Джерело: МедікФорум