Головний біль, збільшення ваги, випадання волосся, проблеми з шкірою і т. д. Всі ці прояви є ознаками, які не можна ігнорувати. Замість жування таблеток, я пропоную вам почати їсти лосося. Тому що лосось — один із самих здорових продуктів у світі. Американська серцева асоціація рекомендує приймати принаймні дві порції лосося в тиждень, оскільки ця риба багата омега-3 жирними кислотами, білками, вітамінами та мінералами, які допомагають знизити ризик виникнення декількох захворювань та симптомів. Отже, ось причини, через які ви повинні їсти лосось, щоб покращити своє здоров’я. Ми зібрали всі властивості риби, про які ви могли не знати.

1. Користь для серця

З наведених вище фактів харчування видно, що лосось багатий омега-3 жирними кислотами. Омега-3 жирні кислоти являють собою поліненасичені жирні кислоти, які мають множинні подвійні зв’язки. EPA і DHA-це два типи жирних кислот омега-3, які присутні у лососі.

Вони допомагає знизити рівні тригліцеридів у сироватці шляхом зниження рівня ЛПНЩ і збільшення деградації жирних кислот. Це запобігає утворенню бляшок і може захистити вас від серцево-судинних захворювань та інсульту.

2. Допомога по зниженню ваги

Лосось також є відмінним джерелом білка поряд з омега-3 жирними кислотами. Обидва цих поживних речовини впливають на процентний вміст жиру в організмі. Білки важко перетравлювати і, отже, можуть допомогти вам почувати себе повноцінними протягом більш тривалого часу, тим самим змушуючи вас їсти менше. Омега-3 жирні кислоти допомагають зменшити викликане запаленням збільшення ваги, пригнічувати апетит, поліпшувати кровообіг, підвищувати метаболізм і зменшувати відкладення жиру за рахунок збільшення окислення жирних кислот. Таким чином, ви можете отримати струнке тіло, якщо ви споживаєте лосось, приготований правильно.

3. Зменшує запалення

Запалення небезпечно. Це може викликати збільшення ваги, біль у суглобах, аутоімунний відповідь, виразку шлунка і інсульт. Омега-3 жирні кислоти, присутні в лососеві, EPA і DHA, регулюють місцеві гормони. Вони, в свою чергу, регулюють провідні шляхи і експресію генів, які допомагають пригнічувати прозапальні біомолекули. Це допомагає запобігти мігрень, артрит, псоріаз, виразковий коліт, розсіяний склероз, хвороба Крона, викликане запаленням ожиріння і т. Д.

4. Підвищує ефективність мозку

Омега-3 жирні кислоти, присутні в лососеві, важливі для правильного функціонування вашого мозку. Ці поліненасичені жирні кислоти є нейропротективными за своєю природою. Більш того, EPA і DHA допомагають збільшити зростання нейритов на етапах розвитку мозку. DHA також допомагає у диференціюванні нейронних стовбурових клітин у зрілі нейронні клітини.

Було також виявлено, що жирні кислоти омега-3 підвищують когнітивну функцію у літніх жінок. Отже, розумно споживати необхідну кількість лосося, щоб отримати дозу омега-3 жирних кислот, щоб підвищити ваші функції мозку.

5. Вбиває рак

Рак може бути зумовлений дисбалансом в жирних кислотах омега-3 і омега-6 в організмі, що призводить до токсичного забруднення, запалення і неконтрольованої проліферації клітин. Додавання лосося в ваш раціон може допомогти збільшити рівень омега-3 жирних кислот, тим самим зменшуючи запалення і токсичність в організмі. Фактично, багато досліджень показали, що EPA і DHA можуть використовуватися для лікування раку та запобігання прогресування раку молочної залози. Вони також можуть допомогти запобігти хіміоіндуковану м’язову втрату.

6. Запобігає СДУГ у дітей

Омега-3 жирні кислоти DHA і EPA грають важливі, але різні ролі в організмі. DHA відповідає за розвиток до і післяпологового розвитку мозку, в той час як EPA допомагає контролювати настрій і поведінку. Дослідники виявили, що введення DHA і EPA в певних комбінаціях може допомогти зменшити симптоми СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей). Було також встановлено, що ця комбінація вигідна для дітей з аутизмом та дислексією.

7. Відмінне джерело білка

Тільки одна четверта чашки лосося може дати вам 13 г білка. Амінокислоти об’єднуються, утворюючи білки, і тому важливо, щоб ви отримали незамінні амінокислоти в необхідних кількостях. Лосось – відмінний джерело незамінних амінокислот і білкового білка. Вони допоможуть вам нарощувати м’язову масу, щоб отримати більш тонізоване тіло, збільшити м’язову силу, запобігти випаданню волосся, придушити апетит і поліпшити шкіру, волосся і здоров’я нігтів.

8. Хороше джерело вітаміну D

Лосось також є відмінним джерелом вітаміну D, який допомагає зміцнити кістки, знизити ризик діабету типу 2, боротися з раком і запобігти серцевим захворювання. Якщо ви не рання пташка і не виходьте на прогулянку або біг підтюпцем, цілком можливо, що ви не отримаєте необхідну кількість вітаміну D. Крім того, якщо у вас дуже чутлива шкіра, краще уникати впливу сонця. У таких випадках ви повинні споживати лосось, щоб допомогти вашому організму виробляти меланін, пігмент, який допомагає захистити шкіру від ультрафіолетових променів, а також поліпшити загальний стан здоров’я.

9. Відмінне джерело селену

Селен – це мікроелемент, який діє як антиоксидант, а лосось – відмінний джерело селену. Близько 3,5 фунтів (1.5 кг) лосося можуть надати вам 65% RDI селену.

Він допомагає боротися з раком, регулює виробництво гормонів щитовидної залози, підтримує належне функціонування імунної системи, протидіє дії ВІЛ, допомагає знизити ймовірність викидня, сприяє рухливості сперматозоїдів, зменшує окислювальний стрес і запалення, а також може допомогти захистити вас від серцево-судинних захворювань. Дефіцит селену може знизити ваші пізнавальні здібності.

10. Джерело астаксантину

Ви коли-небудь замислювалися, чому плоть лосося оранжево-рожева? Це тому, що лосось містить гарну кількість астаксантину, що також є причиною того, що краби і креветки помаранчеві. Астаксантин – це ксантофіловий каротиноїд, що володіє потужними антиоксидантними властивостями і сприяє видаленню шкідливих кисневих радикалів. Це, в свою чергу, допомагає запобігти серцево-судинні захворювання, рак і запалення. Астаксантин не може бути синтезований людьми, але ви можете отримати велику його кількість, споживаючи лосось.