Багато чули про користь, яку приносять тілу інтимні стосунки, проте не всі знають, що вони можуть ще й виліковувати багато нездужань. Сьогодні ми розповімо, які 10 захворювань можна вилікувати за допомогою регулярних постільних тренувань.

1. Серце

Часті фізичні тренування взагалі і любовні зокрема прискорюють кровообіг і зміцнюють серцево-судинну систему. Тому таким приємним способом можна ще й знизити загрозу інфаркту і інших захворювань серця.

2. Головний біль

Тепер ваш партнер або навіть ви самі не зможете відмахнутися цим приводом. Секс сприяє вивільненню окситоцину і ендорфінів, які розслаблюють тіло і голову. Навіщо ковтати таблетки, якщо можна поєднати приємне з корисним?

Читайте також:  Ендокринолог перерахувала захворювання, які провокують безпричинну втрату ваги
3. Антидепресант

Цей засіб краще ліків підвищує самооцінку і настрій, тому що є досить ефективним антидепресантом.

4. Безсоння

Секс призводить до повного розслаблення, знімає напругу в тілі і допомагає швидше заснути. Так що, якщо ваш партнер після бурхливих ласк відвертається до стінки і сопе — не ображайтеся, а навпаки пишайтеся, адже ви врятували його/її від безсоння.

5. Нетримання сечі

Що може зміцнити м’язи малого тазу краще, ніж секс? Поперемінні напруження та розслаблення цих м’язів, та ще й на регулярній основі, допоможе вам контролювати їх набагато краще, так що нетримання перестане бути для вас загрозою.

Читайте також:  "Невеликий" знак на шкірі, який сигналізує про діабет
6. Грип

Це прекрасний спосіб зберегти здоров’я в розпал сезонних хвороб. Можете не вірити, але інтим допомагає перебороти грип і застуду. Вся справа в тому, що антитіла в тілі виробляються тоді, коли ми відчуваємо задоволення, тому можна сказати, що любов дійсно зцілює.

7. Перенапруження

Як вже згадувалося, секс сприяє глибокому розслабленню. Тому нескладні вправи наодинці з коханою людиною допоможуть зняти напругу в м’язах і суглобах після важкого дня.

8. Шкіра

Секс прискорює кровообіг і обмінні процеси, допомагаючи тілу швидше звільнитися від токсинів. Наслідком регулярних інтимних тренувань стане чиста і сяюча шкіра.

Читайте також:  Косметолог пояснила посилене випадання волосся восени
9. Простата

Секс знижує ризик розвитку раку простати. Кажучи загалом, він захищає організм від появи пухлин.

10. Рак грудей

Як і чоловіків, жінок секс теж захищає від раку. Під час стимуляції грудей виробляється гормон окситоцин, який запобігає виникненню цього виду раку.

Все добре запам’ятали? Тепер ви зможете висловити своїй половинці більше аргументів, налаштовуючи на правильний лад. І не забудьте поділитися інформацією з друзями – їм вона теж може знадобитися.