Елейн Террі, мешканці Нью-Йорка (США), нещодавно виповнилося 104 роки. Жінка поділилася доступним всім секретом довголіття. Про це пише PIX 11.

19 жовтня Террі відсвяткувала свій 104-й день народження у родинному колі. За словами родичів, їй вдалося зберегти ясність розуму та хороше фізичне здоров’я навіть у такому похилому віці. “Террі працювала до 94 років. Думаю, що це пояснює, чому вона все ще активна і бадьора”, – повідомила внучка жінки Ебігейл Ліббі.

У віці 102 років американка перенесла коронавірус. Родичі дуже переживали за здоров’я Террі та готувалися до гіршого. Проте вже за два тижні жінка повністю відновилася і повернулася додому. Коли лікар виписував Террі, він спитав, як вона змогла дожити до такого віку. Американка розповіла, що ніколи не забуває про щільні прийоми їжі, а також зізналася, що завжди робить лише те, що хоче. Саме це, на її думку, допомогло продовжити життя.

Террі народилася в американському штаті Огайо і переїхала до Нью-Йорка, щоб стати співачкою. Крім того, вона займалася танцями, працювала в індустрії моди та зустрічалася з такими відомими особистостями, як американський співак Френк Сінатра. “Багато хто з них уже помер, а я все ще тут. Чому? Поняття не маю”, – зізналася жінка.

Американка вже кілька десятиліть живе в тому самому будинку, де її доглядають доглядальниці. Террі любить дивитися телевізор і намагається бути в курсі політики. “Любіть усіх і не майте жодних упереджень”, – радить вона молодому поколінню.