Чоловік прожив 46 днів без їжі – він тільки пив пиво, воду і каву вранці. За цей час він скинув 20 кілограмів.

Американські ЗМІ розповіли про незвичайний експеримент. 43-річний житель Огайо Справ Хол протримався 46 днів без їжі, на пиві. Вранці він дозволяв собі чашку чорної кави, також пив просту воду і, за порадою лікаря, приймав вітаміни. Основою раціону було крафтове пиво – від двох до п’яти келихів.

На думку справи, яка стала справжньою знаменитістю, раціон середнього американця шкідливіший, ніж крафтове пиво. Справ відзначає, що тепер йому потрібно менше часу для сну, розум ясний, а всі запалення в організмі пройшли. Знизився тиск, нормалізувався рівень цукру і холестерину в крові.

Чи так це насправді ніхто не знає. Але відомо напевно, що Справ скинув 20 кг за ці 46 днів. На початку поста справ важив 132,7 кг, а в кінці – 112,7 кг. Сам Він каже, що відчуває себе як двадцятирічний.

На цю дієту його надихнули німецькі ченці. У 17 столітті в Німеччині існував чернечий орден мінімів, який славився своєю строгістю. Під час великого посту вони повністю відмовлялися від їжі. Однак тато їх благословив на вживання пива. Це був особливий сорт, який відрізнявся калорійністю і був багатий мікроелементами. Цікаво, що сучасний сорт пива Paulaner створений на честь ченця, який і заснував цей орден, прибувши з Паоли.