Симптоми, які говорять, що пора міняти спосіб життя.

Наш організм не завжди справляється з впливом навколишнього середовища. Запалення і ерозія, жовчні і ниркові камені, гіпертонія і гіпотонія, навіть постійно переслідує нас кашель – все це наслідок того, що шлаки почали перемагати наше тіло. Але перші ластівки були задовго до цього. Коли потрібно звернути увагу на свій спосіб життя, щоб не ставати перманентним пацієнтом лікарів?

Почнемо з кольору обличчя. Якщо природну свіжість замінили мішки під очима і шкіра в’яла та лущиться – це знак. Шкіра дає багато сигналів, прищі, вугрі – теж з цієї опери.

Постійні головні болі, безсоння, при швидкій стомлюваності, неуважність, апатія і депресивний настрій теж проходять, якщо приділити увагу здоров’ю. Нервозність і дратівливість – теж ознаки зашлакованості організму.

Тепер шлунково-кишковий тракт. Якщо виник неприємний запах з рота, підвищене газоутворення, запори і діарея, варто звернути увагу на те, що ви їсте. Додамо до цього підвищену мерзлякуватість і пітливість. Це означає, що організм теж хоче позбутися від токсинів.

Звертайте увагу на перші симптоми, коли ще можна все виправити, не доводячи до хронічної форми захворювання.