ГоловнаНовини Здоров'яПрості поради, які допоможуть вилікувати порушення сну без таблеток

Прості поради, які допоможуть вилікувати порушення сну без таблеток

Страждаєте безсонням, не поспішайте приймати медикаменти. Спробуйте дотримуватися правил.

Безсоння

Для початку розберемося, що таке безсоння. Це напружена боротьба людини за сон. Людина лягає в ліжко, пристрасно хоче заснути, хвилюється, боїться, що сон не прийде, і сон не приходить. Потім людина починає приймати снодійні, які допомагають їй заснути. Але це не здоровий сон.

Однак, снодійні не прибирають причину, яка винна в безсонні. Вони не дарують людині здоровий сон, що приносить повноцінний відпочинок, а просто вимикає. Більше того, снодійні викликають звикання, і людина потрапляє в замкнуте коло, з якого важко знайти вихід. Що ж робити?

Читайте також:  Вчені з США розповіли про шкідливий вплив пестицидів на організм

Для початку давайте звернемо увагу на статистику. Хто, по більшій частині, страждає безсонням? Не схильні до цієї напасті люди фізичної праці. Водночас, у більшості людей, що мають невелике фізичне навантаження протягом дня, безсоння стає професійним захворюванням. Причина? Людина завантажує свій розум і нервову систему і не дає навантаження своєму тілу.

Вихід з цього простий. Потрібно відмовитися від їжі перед сном. Вечеря повинна бути не пізніше, ніж за дві-три години до відходу до сну. Перед сном тільки склянку молока з медом або трав’яний чай. Подаруйте собі фізичне навантаження. В ідеалі – це годинна прогулянка після роботи. В ній і фізичне навантаження, і свіже повітря, і можливість відволіктися від робочого ритму. І, нарешті, легке читання перед сном. Саме, книги, а не чати в соцмережах! Легкий цікавий роман відверне від нагальних справ і проводить до воріт сну.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News