Високий кров’яний тиск може спричинити вас значно більшому ризику потенційно небезпечних для життя надзвичайних ситуацій, таких як серцеві напади та інсульти.

Вважається, що близько третини дорослих живуть із цим захворюванням. Це означає, що ваше серце повинне працювати старанніше, щоб перекачувати кров по всьому тілу. Це створює додаткове навантаження на різні органи, роблячи вас вразливими до цілого ряду проблем зі здоров’ям, пише Express.

Є кілька факторів, які можуть спричинити або збільшити ваші шанси на гіпертонію. Це включає надмірну вагу, недостатнє фізичне навантаження, куріння і надмірне вживання алкоголю.

Але, як і багато стану здоров’я, дієта також є ключовим фактором.

У той час як скорочення споживання солі є гарною відправною точкою, існують також певні продукти, які допомагають організму позбутися солі. Калій допомагає організму виводити натрій. Він також розслаблює кровоносні судини, а це означає, що може знизити кров’яний тиск.

Калій і натрій тісно взаємопов’язані, але надають протилежний вплив на організм. Обидва є важливими поживними речовинами, які відіграють ключову роль у підтримці фізіологічного балансу, та обидва пов’язані з ризиком хронічних захворювань, особливо серцево-судинних захворювань. Високе споживання солі підвищує кров’яний тиск, що може призвести до серцевих захворювань, тоді як високе споживання калію може допомогти розслабити кровоносні судини та вивести натрій з організму, знижуючи при цьому кров’яний тиск.

Два типи напоїв, які можуть допомогти знизити кров’яний тиск через вміст у них калію.

Апельсиновий сік та кокосова – корисні джерела калію. Апельсиновий сік містить 200 мг калію на кожні 100 г соку. Кокосова вода може бути ще кориснішою, оскільки містить 250 мг калію на кожні 100 г.