Хоча в кашах багато вуглеводів, це зовсім не те ж саме, що харчуватися тістечками-каші низькокалорійні, дуже корисні і допомагають надовго отримати запас енергії.

Перш за все, зверніть увагу на гречану кашу. Вона багата білками, але при цьому володіє низьким глікемічним індексом і містить мало калорій – всього 80-120 на сто грамів готової каші. При це гречка забезпечить організм білками, вуглеводами, ненасиченими жирними кислотами, вітамінами групи В, допоможе очистити організм, налагодити травлення. А найголовніше – це ідеальний гарнір, який підходить до будь-якої страви.

З перловкою варто бути обережніше – ця корисна каша має сечогінні властивості і тому занадто захоплюватися нею не варто. Але зате перловка є прекрасним джерелом харчових волокон і довгих вуглеводів, а також допоможе нормалізувати гормональний фон і прискорити обмін речовин.

Читайте також:  Секрети довголіття: заняття, яке може продовжити життя

Якщо ви починаєте свій день з вівсянки, то ваша травна система повинна бути вдячна, адже важко знайти більш приємний для неї продукт. У вівсянці багато харчових волокон, які благотворно впливають на травлення. Вона багата вітамінами, мінералами і надовго дарує відчуття ситості.

Ці три найбільш корисних дієтичних каші «працюють» тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цільні злаки. Заварюючи каші швидкого приготування будьте готові до того, що отримаєте багато вуглеводів, але досить мало користі. П’ять хвилин, зекономлені на приготуванні, позбавляють вас левової користі, яку ви розраховували отримати від порції каші. Тому, щоб отримати від каш всю користь, потрібно готувати їх самостійно. Адже це займає зовсім небагато часу – за приготуванням каші майже не потрібно стежити.

Читайте також:  Дефіцит йоду, від якого страждають 2 мільярди людей, призводить до раку - ознаки