Проблеми з засипанням – це проблема, з якою щодня стикаються мільйони британців, і у неї є ряд відомих причин. Дослідження показали, що поживні властивості продуктів, які ви споживаєте протягом дня, істотно впливають на сон. Під час вечері слід уникати двох широко вживаних продуктів, щоб полегшити засинання.

За даними Harvard Health, вживання гострої і жирної їжі перед сном може бути двома причинами порушення сну. Було доведено, що гостра їжа погіршує стан слизової оболонки шлунка, викликаючи розлад шлунка і дискомфорт.

Одна лінія доказів показала, що концентрація капсаїцину в гострій їжі може підвищувати температуру тіла, що, як відомо, заважає сну. Деякі дослідження також показали, що гостра їжа може викликати порушення сну, викликаючи кошмари.

Читайте також:  Високий холестерин: шість ознак на ногах, які попереджають про небезпечний стан

Harvard Health попереджає: “Гостра їжа може сприяти болючій печії”.

Організація, що займається здоров’ям, також зазначає, що, хоча рясні прийоми їжі викликають сонливість, її не слід невірно тлумачити як засіб для поліпшення сну.

“Рясні прийоми їжі можуть викликати відчуття дискомфорту ситості і з часом можуть сприяти ожирінню-добре відомому фактору ризику апное уві сні”, – додає він.

Замість цього він радить “повечеряти принаймні за пару годин до сну і приготувати легкий обід”.

“Уникайте гострої, жирної їжі, а також алкоголю і кофеїну. Також не пийте занадто багато рідини перед сном. Необхідність постійно вставати, щоб сходити у ванну, теж може порушити ваш сон”.

Читайте також:  Діабет 2 типу: соя знижує ризик хвороб серця у діабетиків

Вживання жирної їжі може бути так само шкідливо для сну, так як харчові жири перетравлюються дуже довго.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News