Залізодефіцитна анемія більш вірогідна у менструюючих жінок через втрату крові. Які ознаки нестачі заліза в організмі? Ось симптоми.

Три фізичні відчуття дефіциту заліза включають: втома і брак енергії, задишка і помітне прискорене серцебиття, передає Express.

Однак NHS додала, що є ще ознаки, на які варто звернути увагу. Один з таких прикладів – бліда шкіра, а інший, набагато менш поширений, симптом – шум у вухах. Це коли ви чуєте в голові дзвін, дзижчання або шипіння, які не відображають звуки, що виходять з реального світу.

Анемія може також призвести до головного болю, їжа на смак дивна і відчуття свербіння. Нестача заліза в організмі також може призвести до небажаного випадання волосся, яке зазвичай більш помітне, коли ви розчісуєте або миєте волосся. Також може виникнути незвичайне бажання їсти непродовольчі товари, такі як папір та / або лід, також відомі як піка.

Читайте також:  З 28 липня людство почне жити "в борг" у Землі

Деяким людям, що страждають дефіцитом поживних речовин, буває важко ковтати. Крім того, в куточках рота можуть розвинутися хворобливі виразки і синдром неспокійних ніг.

На щастя, простий аналіз крові, призначений вашим лікарем, може підтвердити, чи є у вас анемія. Якщо ви турбуєтеся, що у вас може бути дефіцит заліза, найкраще проконсультуватися з лікарем. Це пов’язано з тим, що нестача заліза може вплинути на вашу імунну систему, в результаті чого ви будете частіше хворіти.

Залізодефіцитна анемія також підвищує ризик серцевих або легеневих ускладнень.

Національна служба охорони здоров’я підтвердила, що людям, яким прописали в таблетках залізо, швидше за все, потрібно буде продовжувати прийом добавок протягом шести місяців. Будьте готові до того, що прийом таблеток заліза може викликати побічні ефекти, які можуть доставляти дискомфорт.

Читайте також:  Як захиститися від інсульту: місце проживання, що на 16% знижує ризик небезпечного стану

Перед прийомом добавок необхідна консультація лікаря.