Деякі звички можуть впливати на стан шевелюри сильніше, ніж інші, стверджують трихологи.

Ми виділили серед названих фахівцями звичок, які шкодять волоссю, три таких, які допускаються більшістю.

Звичка перша: розтирання і розчісування волосся, коли воно мокре. Треба запам’ятати раз і назавжди, що мокре волосся легше всього травмується, тому не потрібно розтирати їх рушником після миття. Пасма після миття потрібно акуратно віджати і ні в якому разі не розчісувати вологим.

Тільки коли волосся підсохне, можна братися за гребінець і фен. Причому розчісувати їх потрібно починати з кінчиків, а гребінець повинен бути з великими зубцями.

Звичка друга: ігнорування необхідності регулярно мити гребінець. Дивно, але багато користуються гребінцем, який не миють багато місяців.

Експерти застерігають: такий гребінець може стати притулком розмноження бактерій, здатних провокувати інфекції шкіри голови. За їх словами, гребінець потрібно ретельно мити мінімум раз в місяць в теплій воді з милом.

Звичка третя: висушування волосся. У здорових пасмах повинна міститися волога, що робить їх і еластичними. Але постійне використання фена, прасування або плойки сильно знижує рівень зволожуючих компонентів в шевелюрі.

Відмінним способом врятувати волосся від висушення може стати використання кокосового масла в якості нічного кондиціонера. Тільки вранці потрібно не забути помити голову.

Джерело: МедікФорум