Якщо ви ніяк не можете нормально спати, то спробуйте ці чотири способи боротьби з безсонням. Пам’ятайте про те, що якісний сон абсолютно необхідний для нормального здоров’я.

На дворі найкращий час року, тобто літо. Для того щоб повернути графік дня до натуральних природних ритмів дня і ночі, не зайвим буде провести якийсь час на природі. Візьміть намет і вирушайте в туристичний похід. Саме тут люди часто лягають спати, орієнтуючись на захід, а прокидаються по сходу сонця. Організм синхронізується з природними ритмами сонячного світла.

Намагайтеся заховати подалі годинник. Не панікуйте, якщо ви втратите рахунок часу. Просто лягайте спати, коли за вікном стемніло. Якщо ви постійно будете перевіряти час, то це підвищить рівень стресу, який не дає заснути.

Читайте також:  Чому бурчить у животі і коли це може бути небезпечно

Спробуйте частіше вставати на голову. Стояння на голові покращує циркуляцію крові в організмі, прочищає і позбавляє від токсинів залози, надниркових залоз, які, в свою чергу, допомагають мислити позитивно і позбавляють від стресу. Ви зможете краще спати. Але пам’ятайте, що стояти на голові можна тільки після спеціального тренування за участю інструктора.

Включіть уяву і уявіть себе де-небудь ще. Візьміть так звану ментальну відпустку. Уявіть, що ви прогулюєтеся по пляжу. Це справить заспокійливу дію і зробить вас більш щасливим.

Джерело: МедікФорум