Лікар поділився перевагами відмови від алкоголю: від втрати ваги до покращення психічного здоров’я.

Невелика перерва у прийомі алкоголю може принести величезну користь тим, хто візьме у ньому участь.

Надмірне вживання алкоголю, яке вважається понад 14 одиницями на тиждень, може спричинити навантаження на печінку, що може вплинути на обмін речовин людини.

Люди, які п’ють може бути важко схуднути, тому перерва у прийомі алкоголю може допомогти людям скинути кілька кілограмів. Алкоголь класифікується як «порожні калорії», тому що він багатий на калорії, але містить мало поживних речовин або взагалі не містить їх.

“Видалення цих непотрібних калорій з вашого раціону може допомогти прискорити втрату ваги”, – каже лікар-нутриціолог Котельницький Микита.

Читайте також:  Сексолог дала пораду нерішучим коханцям

Алкоголь також пов’язаний з голодом і потягом до нього, тому люди з більшою ймовірністю будуть їсти жирну їжу, якщо вони п’ють. За словами лікаря, перерва у прийомі алкоголю також може покращити психічне здоров’я людини.

«Алкоголь може уповільнити процес обробки інформації вашим мозком, часто створюючи помилкові емоції та реакції, які надалі можуть призвести до негативних думок та почуттів. Те, як алкоголь викликає хімічні зміни у мозку, може призвести до посилення періодів занепокоєння та поганого настрою».

Відмова від алкоголю, швидше за все, допоможе підняти настрій у довгостроковій перспективі. Вам може знадобитися кілька тижнів, щоб відчути ефект.

Читайте також:  Стомлюваність та зайва вага можуть сигналізувати про нестачу гормонів

Але як тільки ваш розум і тіло звикнуть до свободи від алкоголю, ви відчуєте ці позитивні зміни.

Відмова від алкоголю може мати й інші переваги, такі як чиста шкіра та покращення мотивації.

Алкоголь може спровокувати приплив крові до тканин, що призводить до запалення шкіри та появи плям. Це, у поєднанні із зневодненням, викликаним вживанням алкоголю, може призвести до сухої, плямистої шкіри з підвищеною ймовірністю появи прищів через те, що організм намагається очиститися від хімікатів.

«Відмова від алкоголю, швидше за все, зробить вашу шкіру чистішою».

Утримання від алкоголю також може підвищити продуктивність, оскільки похмілля може стати на заваді людям зробити те, чого вони хочуть, наступного дня.

Читайте також:  Ось чому слід регулярно пити томатний сік

Чотири переваги утримання від алкоголю:

  • Втрата ваги
  • Поліпшення психічного здоров’я
  • Чиста шкіра
  • Велика мотивація.