Само собою, скинути надлишки жиру і схуднути чудесним чином навряд чи вийде. Однак трошки зменшити животик можна. Хочете дізнатися, як?

Як зробити животик менш помітним

Все, що потрібно робити для поліпшення зовнішнього вигляду живота – банально і просто. Для цього потрібно:

Відмовитися від усіх видів капусти. Нерідко зайвий об’єм талії і живота викликаний здуттям. І всупереч низькому вмісту калорій в капусті, вона часто є причиною збільшення живота. Спробуйте відмовитися від овоча і поспостерігайте за власними обсягами.

Замінити сіль іншими спеціями. Само собою, в розумних кількостях. Сіль має властивість утворювати застої вологи в організмі, що призводить до набряків. Спробуйте відмовитися від солі на користь прянощів, і результат не змусить себе чекати.

Полюбити огірки. У великих кількостях. Такий овоч є ідеальним варіантом їжі для будь-яких стурбованих схудненням людей. До всього іншого, огірки сприятливо впливають на очищення організму і знімають набряклість.

Також необхідно вдатися до посиленого споживання петрушки. Така трава володіє прекрасною сечогінною дією. Це прекрасна приправа для салату, а також самостійна закуска.

Не уникати жирної їжі. Думка про те, що всі споживані жирні продукти тут же перетворюються в відклади – просто міф. Якщо робити вибір в користь корисних жирних кислот, то можна домогтися приголомшливого ефекту. Наприклад, корисними з даної точки зору є авокадо і різні горіхи.

Не уникати споживання вуглеводів. Повний навмисна відмова від їх споживання не посприяє швидкому схудненню. Крупи, бакалія з борошна грубого помелу – ваш друг, але ніяк не ворог.

Снідаючи, потрібно відмовитися від звичних і швидких бутербродів. Простий чай або каву також не рекомендується пити. Краще всього з’їсти тарілку вівсяної каші з фруктами або ягодами – це запустить травну систему і дозволить їй безперебійно функціонувати весь день;

Що стосується молочних продуктів, то час на їх споживання суворо обмежена першою половиною дня. Не рекомендується споживати їх ввечері або після вечері. Це сприяє виникненню набряків і відкладень.

Поспішайте спробувати слідувати простим порадам з статті і не впізнаєте незабаром себе в дзеркалі! Наберіться терпіння, витримки і вперед до плоского животика! Ми в вас віримо!

Джерело: HeadInsider