За словами лікаря, є чотири звички способу життя, які ви можете впровадити, щоб потенційно збільшити тривалість життя.

Є багато факторів, які впливають на те, як довго ми житимемо. У той час як деякі стани здоров’я та хвороби є неминучими, інші можуть бути пов’язані з способом життя. Один експерт поділився деякими звичками, пов’язаними із довголіттям.

Заведіть собаку

Багато досліджень пов’язують переваги проведення часу із собакою зі збільшенням тривалості життя. Будь то зниження стресу або вихід на свіже повітря із регулярними щоденними прогулянками, пише Express.

Дослідження показують, що всього 30 хвилин ходьби щодня можуть покращити стан серцево-судинної системи, зміцнити кістки та підвищити м’язову силу та витривалість.

Їжте горіхи

“Горіхи є хорошими джерелами жиру, клітковини та білка, тому вони змусять вас почуватися ситими довше, не викликаючи приплив цукру та подальше падіння, як деякі солодкі закуски”.

Дослідження показало, що ті, хто їв найбільше горіхів, мали менший ризик померти від будь-якої хвороби, особливо від раку, хвороб серця або респіраторних захворювань.

Не моріть себе голодом

Обмежувальні дієти можуть бути небезпечними з низки причин, наприклад, тому, що вони можуть призвести до втрати м’язової маси. Вони можуть викликати почуття сильного голоду і викликати втому і млявість, і навіть дефіцит основних вітамінів і мінералів. Протягом тривалого часу вони можуть призвести до зупинки менструації у жінок та вплинути на фертильність.

“Шукайте інгредієнти, що підвищують настрій, щоб підтримувати хороше психічне здоров’я. Наприклад, коли я стала мамою, я приймала жирні кислоти Омега-3, щоб покращити свій настрій”.

Зверніться до лікаря за порадою про те, які добавки можуть допомогти, якщо ви відчуваєте втому, поганий настрій або нестачу енергії.