Турецькі жінки велику увагу приділяють очищенню обличчя, гладкості та м’якості шкіри, вихваляючи природну красу. Тому у догляді за собою вони використовують натуральні продукти, наприклад, рожеву воду, і традиційні процедури на кшталт відвідування хаммама. Є щонайменше чотири секрети краси турчанок, щоб виглядати привабливо у будь-якому віці.

Вибирають натуральне мило замість гелів для душу

Натуральне мило на основі оливкової або кокосової олії є кращим і найбільш популярним продуктом у доглядовому наборі турчанок. Незважаючи на появу гелів для душу та піни для ванни, турецькі жінки, як і раніше, широко використовують мило, яке в Туреччині можна знайти на будь-який смак. Завдяки цьому прийому турки можуть похвалитися оксамитової шкірою.

Використовують лавандову воду

Це ще один засіб, який робить шкіру ніжнішою та привабливішою. Лавандову воду турецькі жінки використовують для догляду за обличчям та шиєю. Вона також допомагає при опіках. Крім того, успіх гарантований і завдяки чарівному запаху лаванди, який згодом вичерпує шкіра, пише Expatriate-turkey.

Широко застосовують рожеву воду

Рожева вода – це водний розчин компонентів ефірної олії троянди, що має виражений аромат “королеви квітів”. Цей засіб турчанки застосовують для тонізування та очищення шкіри обличчя, шиї та рук. Крім того, рожева вода зволожує, має протизапальні та антибактеріальні властивості.

Відвідують хаммам (турецьку лазню)

Щоб оновити шкіру, продовжити молодість та красу тіла, а також просто розслабитися та відчути легкість, мешканки Туреччини традиційно відвідують хаммам. Сьогодні турецька лазня пропонується у комплексі із різними СПА-процедурами. Однією з найпопулярніших є процедура під назвою кесе. Вона є звичайним пілінгом, який робиться незвичайним способом. Спочатку тіло розігрівається, потім очищається, а потім намилюється і зазнає енергійного масажу. Після цього багато хто почувається по-справжньому оновленим.