Відомий під назвою свинячий грип штам H1N1 передається до людей від свиней. Він характеризується такими симптомами, як жар, болі в горлі, озноб, нежить, головні болі і діарея.

Залишайтеся вдома. Хворим на грип настійно рекомендується залишатися вдома не менше 48 годин після появи симптомів. Це може запобігти подальшій передачі вірусу. Але краще не відвідувати роботу і публічні місця аж до повного одужання.

Частіше мийте руки. Після інфікування руки можуть бути заражені вірусом. У цьому випадку їх рекомендується ретельно мити антибактеріальним розчином, щоб не передавати цей вірус оточуючим. Використовуйте розчини на основі спирту.

Закривайте рот. Якщо не виходити з дому не виходить, то краще з’являтися в будь-яких публічних місцях з хірургічною маскою на обличчі. Кашель, чхання та інші дії можуть призводити до виділення заражених грипом частинок в повітря.

Зберігайте дистанцію. Якщо вам необхідно пересуватися в громадському транспорті, і це не час пік, то постарайтеся зберігати дистанцію по відношенню до оточуючих. Краще, якщо ви будете в деякій ізоляції, таким чином, ймовірність зараження знижується.

Джерело: МедікФорум