ГоловнаНовини Здоров'яВ черговий раз розвінчаний міф про правильне пиття води

В черговий раз розвінчаний міф про правильне пиття води

Коли, як і в якій кількості правильно пити воду? Багато тверджень, які сьогодні можна почути на цей рахунок – не більше, ніж міф.

вода

З подібною думкою виступила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона розвіяла декілька помилок про вживання води.

Так, наприклад, Супрун стверджує, що існуюче уявлення про те, що пити під час прийому їжі шкідливо, не відповідає дійсності. Насправді людям важливо вживати стільки рідини, скільки вимагає організм незалежно від прийомів їжі, – поділилася своєю думкою з цього приводу глава української охорони здоров’я.

«Популярніші за обговорення, скільки потрібно пити води, є тільки дискусії, як її треба вживати з їжею – до, під час або після. Сюрприз: їжу можна запивати водою, а можна і не запивати. Головне правило – пити, коли хочеться!», – пише Уляна Супрун в своєму пості у Facebook.

Читайте також:  Учені назвали довічні наслідки COVID-19

Що стосується кількості випитої води, то лікар наголошує: єдиної норми не існує, оскільки на потребу організму у воді впливають різноманітні фактори, що сприяють як збільшенню, так і зменшенню кількості споживаної людиною рідини. Такими є температура і вологість навколишнього середовища, рівень фізичних навантажень, особливості живлення.

Щоб зрозуміти, чи достатньо організму води, Супрун порадила звертати увагу на колір сечі.

«Колір сечі є надійним показником достатньої гідрації: він повинен бути солом’яно-жовтого відтінку. Темний колір свідчить про сильний недолік води», – підкреслила лікар.

Зазначимо, що Уляна Супрун регулярно викриває теорії про лікування і здоров’я, які встояли в широких верствах населення, публікуючи свої доводи в соцмережах. До цього, наприклад, Супрун привертала до себе підвищену увагу з боку ЗМІ, озвучивши думку про те, що остеохондроз є комерційним міфом сучасності. Також до розряду міфів керівник відомства запропонувала тоді зарахувати вегето-судинну дистонію і дисбактеріоз.

Читайте також:  Названо найбільш ефективний спосіб уникнути ранньої смерті

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News