Що ми їмо, грає величезну роль у нашому здоров’ї та добробуті. Занадто багато або дуже мало різних харчових груп може призвести до дефіциту та ускладнень. Хоча широко поширена думка, що ми повинні їсти багато овочів, деякі з них можуть бути потенційно «шкідливими», якщо ви схильні до ризику певних захворювань.

Високий тиск або гіпертонія може бути небезпечним для життя станом, оскільки він створює навантаження на ваші органи, такі як серце та мозок. Зрештою це може наражати вас на ризик серцевих нападів, інсультів і захворювань нирок. Життєво важливо знайти способи понизити його за допомогою дієти.

Вживання картоплі може сприяти підвищенню артеріального тиску.

У дослідженні розглядався зв’язок між різними видами вареної картоплі, включаючи запечену, варену та пюре, та гіпертонію. Було проаналізовано три існуючі дослідження. Чотири або більше порцій картоплі на місяць підвищують ризик гіпертонії як у чоловіків, так і у жінок. Зв’язок вищого споживання з гіпертонією було виявлено для печеного, вареного, картопляного пюре та картоплі фрі.

Лікар порадила замінити одну порцію картоплі на день “однією порцією некрохмалистого овочу”, щоб знизити ризик розвитку гіпертонії.