Не всі синці нешкідливі. Іноді вони виявляються симптомами, що означають загрозу для життя.

Синці в області голови. З багатьма синцями, що означають виникнення гематом, організм справляється самостійно. Але якщо гематоми не «розсмоктуються», це може виявитися поганим знаком серйозних проблем зі здоров’ям. Гематоми в області голови – найнебезпечніші в даному плані, їх наслідки в залежності від тяжкості травми можуть виявитися смертельними. Гематоми голови здатні привести до здавлення або пошкодження мозку.

Синці, пов’язані з високим ризиком раку. Вчені відзначають, що синці, що з’являються в результаті травм у чоловіків – на статевих органах, а у жінок – в області грудей, можуть бути пов’язані з виникненням злоякісних пухлин.

Читайте також:  Названо продукти , які активують очищення організму від токсинів

Синці і тромби. В зоні синців можуть закупорюватися судини і з’являтися тромби. Тромби несуть в собі смертельну загрозу для людини. Ці згустки крові утворюються в просвіті кровоносних судин або в порожнині серця і можуть викликати інфаркти, інсульти, серцеві напади. Найчастіше, виникнення тромбів пов’язано зі зміною складу крові у віці старше 35 років.

Синці, які з’являються просто так. За такими синцями медики радять стежити особливо уважно. За словами лікарів, подібні синці можуть свідчити про нестачу тромбоцитів в крові, в той час як їх дефіцит асоційований з виникненням онкологічних захворювань.

Джерело: МедікФорум

Читайте також:  Які фрукти та овочі з магазину небезпечні