Якщо вам цікаво, як залишатися здоровим і жити довше , експерт в галузі охорони здоров’я доктор Сайяда Мауджі, представник Freeletics, що навчає програми на основі штучного інтелекту, пропонує 4 високоефективні звички для здоров’я, підтверджені наукою, які, як було доведено, продовжують життя чоловіків і жінок, які ви можете почати прямо зараз.

Рухайтесь

Дослідження показують, що лише 30 хвилин помірних фізичних вправ на день (наприклад, швидка ходьба) знижують ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, покращують обмін речовин, допомагають нам підтримувати здорову вагу, підвищують міцність кісток, покращують настрій та продовжують очікувану тривалість життя передає Express.

Оптимізуйте якість сну

Сон – це час, коли наше тіло і мозок відновлюються і відновлюються, а добрий нічний сон покращує наше психічне самопочуття, підвищує фертильність, підвищує імунітет і допомагає нам підтримувати здорову вагу. Регулярний поганий сон може збільшити ризик розвитку серцевих захворювань, діабету, ожиріння, депресії та деяких видів раку.

Доктор Мауджі порадила:

“У середньому нам потрібно від шести до дев’яти години на добу, щоб спати, тому почніть з визначення того, що краще для вас, спостерігаючи за своїм режимом сну та самопочуттям”.

Обмежте споживання алкоголю

Вживання більше 14 одиниць алкоголю на тиждень – це шість пінтів пива середньої міцності або 10 маленьких стаканчиків неміцного вина – може завдати шкоди нашому здоров’ю.

Доктор Мауджі пояснила:

«Нові дані показують, що алкоголь не так захищає серце, як вважалося, а вживання понад 14 одиниць на тиждень пов’язане з раком, інсультом, хворобами серця, захворюваннями печінки та мозку. Насправді «безпечного» рівня вживання алкоголю більше не існує, і це може навіть вплинути на ваше фізичне та психічне здоров’я».

Добре харчуйтесь

За словами доктора Мауджі, ключем до здорового харчування є вживання в їжу широкого асортименту продуктів, щоб переконатися, що ви отримуєте збалансовану дієту і ваше тіло отримує всі необхідні для нього поживні речовини.