Пацієнтам з гіпертонією необхідно строго дотримуватися рекомендацій лікарів в плані прийому лікарських засобів. А ось 5 фруктів, які також зменшують артеріальний тиск.

Банани насичені калієм, а нестача цього мінералу є однією з причин розвитку гіпертонії. Крім того, калій знижує шкідливий ефект, викликаний надмірною кількістю натрію, діючи в якості потужного агента діуретика. Тим самим він знову-таки зменшує артеріальний тиск.

Деякі види ягід, включаючи малину, полуницю і смородину містять калій і антоцианіни – це компоненти флавоноїдів. З їх допомогою зменшується ризик гіпертонії, а підвищений артеріальний тиск знижується.

Обов’язково включіть в свій раціон авокадо, який також містить калій, що регулює рівень натрію і калію в організмі. Крім того, у авокадо є жирний алкалоїд під назвою авокаден, дуже ефективний у справі зниження підвищеного артеріального тиску.

Папайя має виражений вміст калію і магнію, цей фрукт також багатий флавоноїдами, які позитивно впливають на боротьбу з симптомами гіпертонії.

Завершують наш список цитрусові фрукти на зразок апельсинів, грейпфрутів і лимонів. У них дуже багато біофлавоноїдів і фітонутрієнтів. Цитрусові містять підвищений рівень калію, вітамінів і дієтичних волокон. Ці фрукти не тільки забезпечують протизапальний ефект, але і зменшують рівень холестерину і підвищеного артеріального тиску.

Джерело: МедікФорум