Спекотний сезон не за горами, і не у кожного з нас є кондиціонер, який допомагає перенести спеку. Але існують продукти харчування, що сприяють зволоженню організму, які справляються з цим майже так само добре.

Кавун

Смачний і освіжаючий фрукт, кавун – один з найкорисніших фруктів, який допоможе впоратися зі спекою. На 92% що складається з води, кавун добре зволожує, він також багатий лікопіном, антиоксидантами, вітамінами А, В6 і С, калієм та амінокислотами». Цей корисний фрукт допоможе тілу охолонути, він є низькокалорійними ласощами, які підходять для людей, які мріють схуднути.

Огірки

Незамінна літня їжа, яка виводить токсини з організму та зберігає шкіру здоровою та красивою. Він складається на 95% з води, що робить його суперзволожуючим. Огірок «виводить токсини з організму та підтримує водний баланс.

Селера

Ще одним продуктом з високим вмістом води є селера. Оскільки він на 95% складається з води та електролітів, це робить його чудовим варіантом для підтримки необхідного рівня рідини. Переваги селери не обмежуються зволоженням, він містить антиоксиданти, які допомагають очистити шкіру та уповільнити ознаки старіння.

Йогурт

Чи любите ви солодкий чи кислий йогурт, він все одно стане чудовим доповненням до вашого літнього раціону. Коли на вулиці надто спекотно, йогурт – справжній порятунок. Це добре охолодний, поживний, легкий та ідеальний перекус.

Кольорова капуста

Будучи частиною сімейства хрестоцвітих, цвітна капуста багата на вітамін С і кілька мінералів і мікроелементів. Дослідження показують, що цвітна капуста має високий вміст води, що робить її дуже поживною та зволожуючою.

Джерело: TheHealthSite