Ризик розвитку злоякісних пухлин залежить від способу життя і харчування. Ось чому вкрай важливо включати в дієту продукти, які довели свою здатність захищати людину від раку.

Броколі. Цей овоч містить компонент сульфорафан, що сприяє смерті пухлинних клітин і зменшує розмір злоякісних утворень. Такі результати лабораторних досліджень і дослідів на тваринах.

Боби. Регулярне вживання бобів дає певний захист від пухлин шлунково-кишкового тракту. Крім того, це високопоживний продукт, який корисно вживати щодня і з інших причин.

Морква. Щоденне вживання моркви істотно зменшує ризик пухлин передміхурової залози, легенів і шлунка. Морква корисна як в сирому вигляді, так в приготованому і навіть у формі соку.

Цитрусові. Ці фрукти зменшують небезпеку певних пухлин, включаючи майже невиліковний рак підшлункової залози, шлунка, травної системи та верхніх дихальних шляхів.

Помідорb. Томати містять лікопін, що володіє дивовижним протираковим впливом. З’їдайте не менше одного-двох овочів щодня, як пише The Health Site.