Головні задачі при гіпертонії – це контроль артеріального тиску і нормалізація ваги. Експерти в області здорового харчування порекомендували вживати продукти, які допоможуть гіпертонікам поліпшити їх стан.

Жертвам хронічно підвищеного тиску корисна, зокрема, картопля в мундирі – це абсолютно просте блюдо містить багато калію і магнію, які добре відомі своєю здатністю нормалізувати тиск. Крім того, хворим на гіпертонію варто включити в свій раціон натуральні йогурти та інші кисломолочні продукти. Якщо щодня з’їдати хоча б одну порцію (тим, хто не любить кислого, можна просто молоко), ризик розвитку гіпертонії знижується на одинадцять відсотків.

Ще один чудовий продукт для страждаючих від стрибків тиску – банани. Мало хто знає, що вживання бананів зводить до мінімуму шкідливий вплив солі. До того ж у них багато калію, мінералу, що покращує стан тканин судин.

Гіпертонікам рекомендоване і какао, в якому міститься велика кількість флавоноїдів, які поліпшують функції судин. Також при даному захворюванні може значно допомагати квасоля – практично всі бобові насичені клітковиною, магнієм і калієм, що підтримують тиск на одному рівні.

Джерело: МедікФорум