Часом біль при ревматоїдному артриті буває просто нестерпним, і знеболюючі не допомагають. Однак існують деякі напої, які довели свою ефективність в цьому питанні.

Молоко з куркумою. Якщо у вас немає несприйнятливості до лактози, то молоко може бути корисним у справі полегшення болю від артриту. У нього є деякі протизапальні властивості. Якщо ж змішати його з куркумою, здатною загоювати і надавати терапевтичний вплив, вплив молока на болі в суглобах буде ще більш вираженим. Так що спробуйте вживати молоко і молочні продукти.

Зелений чай. Є вираженим антиоксидантом, що знижує рівень запалень в організмі. Впливає на прозапальні білки, як встановили дослідники. Але якщо ви приймаєте антикоагулянти, то перед вживанням зеленого чаю проконсультуйтеся з лікарем. Справа в тому, що в цьому напої присутній вітамін К, який знижує ефект цих ліків.

Читайте також:  Що може дати щоденна ходьба пішки: 4 потужні оздоровчі ефекти

Червоне вино. Алкоголь не здається гарною ідеєю, особливо для людей, які страждають від ревматичних розладів. Але червоне вино – це виняток. У ньому присутній ресвератрол, що володіє протизапальною дією. Дослідження показують, що це допомагає зменшити фактори ризику, які сприяють розвитку ревматоїдного артриту. Природно, що мова йде тільки про дуже помірне вживання червоного вина.

Свіжі соки з вітаміном C. Цей вітамін зміцнює імунітет, а значить, частіше вживайте свіжі соки з апельсинів, ананасів, а також помідорів. Всі ці фрукти та овочі також є антиоксидантами, які борються з вільними радикалами в організмі.

Смузі з фруктами і овочами. Якщо у вас є трохи більше часу, то замініть свіжі соки на смузі. Експерти вважають, що цільні фрукти і овочі при їх поєднанні приносять безсумнівну користь організму. В них містяться нутрієнти і антиоксиданти, і дані продукти краще вживати саме у вигляді смузі.

Читайте також:  Чи потрібно користуватися зубною ниткою і як це робити правильно

Джерело: МедікФорум