Секс становить важливу і приємну частину нашого життя, але іноді нам просто не вистачає сил і енергії в ліжку. Експерти назвали 5 дивовижних напоїв, які підвищують рівень даної енергії.

Яблучний сік. Завдяки підвищеному рівню антиоксиданту флавоноїду під назвою кверцетин, який присутній в яблуці, це один з кращих продуктів для підвищення рівня сексуальної енергії. Якщо у вас виникають з нею проблеми, то частіше пийте яблучний сік.

Смузі з бананів. Завдяки ферменту бромелайну, який є в бананах, в організмі підвищується рівень лібідо і зростає сексуальна енергія. Банани сприяють виробництву сексуальних гормонів, оскільки вони містять додаткові вітаміни і мінерали, що позитивно впливають на сексуальну витривалість і енергію.

Імбирні напої. Для того щоб зробити ваше інтимне життя більш насиченим і яскравим, активніше вживайте напої, що містять імбир. Корінь імбиру посилює кровотік по всьому організму, і особливо до області тазу, що є засобом лікування імпотенції і передчасної еякуляції. Імбир позитивно позначається на сексуальному житті людини.

Мед. Мед і напої на його основі дуже корисні в справі зміцнення сексуального життя. Мед містить масу корисних нутрієнтів, які швидко підвищують рівень енергії в організмі.

Кавуновий сік. Кавун позитивно впливає на ерекцію, майже повторюючи дії віагри, оскільки він містить амінокислоту L-цитрулін. Кавуновий сік покращує приплив крові до статевого члена, а це робить ерекцію більш потужною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ДОКАЗІВ КОРИСТІ СЕКСУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

7 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ І АБСУРДНИХ МІФІВ ПРО СЕКС