Експерти назвали 5 натуральних рецептів, які допоможуть стабілізувати серцебиття. Частота серцевого ритму відіграє дуже велику роль у здоров’ї людини.

Перший рецепт може здатися парадоксальним, але він досить ефективний. Мова йде про інтенсивні фізичні навантаження. Начебто після занять спортом серце починає стукати швидше, але в реальності, у любителів спортзалу ритм серцебиття є максимально здоровим. Вся справа в тому, що регулярні тренування, в цілому, знижують ритм серцебиття.

Пам’ятайте про те, що прискорене серцебиття може бути результатом надмірного вживання кальцію. Тому буде ідеальним скоротити прийом кальцію в тому випадку, якщо ви страждаєте від аритмії. Замість цього краще налягати на харчові добавки з магнієм і марганцем, які можна вживати і у вигляді зелених листових овочів, а також горіхів.

Якщо ви працюєте дуже багато, а відпочиваєте дуже мало, то це негативно відображається на серцебитті. Знаходіть можливість прилягти на якусь приємну поверхню начебто ліжка або дивана, прийняти зручну для вас позу і розслабитися. Але робити це потрібно в кімнаті, яка ізольована від таких подразників, як яскраве світло і шум. Досить провести всього кілька хвилин в цьому приміщенні в лежачому положенні, і ваше серцебиття нормалізується.

Постарайтеся відмовитися від куріння та алкогольних напоїв, оскільки вони насичують організм не дуже приємними токсичними елементами, що змушують серце працювати більш ретельно. З-за цього вростає тиск на головну м’яз тіла.

Ну а завершує наш список кофеїн, який дуже активно порушує ритм серцебиття. Чим менше у вашому раціоні чаю, кави, енергетиків і газованої води, тим краще для серця.