Схуднути легко, швидко, без шкоди для здоров’я — ось мрія всіх, хто жадає роздобути струнку фігуру. Ось ці поради допоможуть цього домогтися. Читайте уважніше і беріть на замітку.

Порада №1: їжте спеції

Полюбити спеції — ось завдання номер один для тих, хто хоче схуднути. Якщо додавати в їжу перець чилі і трави, то схуднення не за горами. Адже це допомагає знизити загальну калорійність страви. До того ж страва буде набагато ароматнішою і смачнішою з такими добавками. А такі спеції, як каєнський перець, чорний перець, імбир, кориця в цілому сприяють схудненню.

Порада №2: відмовтеся від соусів

Мова йде про покупні соуси типу майонезу або кетчупу. Подібні продукти не несуть ніякої користі для організму, а при їх надмірній кількості можуть привести до збільшення обсягів талії. Якщо і використовувати соуси в готуванні, то тільки безпечні: сальсу, коричневу гірчицю, бальзамічний оцет, натуральні олії в невеликих кількостях.

Порада № 3: Використовуйте антипригарний посуд

Антипригарний посуд – відмінне вкладення в свою фігуру. Завдяки цьому можна істотно скоротити кількість споживаної олії, так як подібні покриття можна застосовувати навіть без цього продукту. Таким чином, можна схуднути легко і швидко.

Порада №4: пийте менше калорій

Мало хто розуміє, що не тільки їжа, але і напої містять в своєму складі калорії. Самі калорійні — це молочні коктейлі, фруктові соки, алкоголь. Якщо ви не берете їх в розрахунок, правильно харчуєтеся, але ніяк не можете схуднути, перегляньте своє ставлення до напоїв.

Порада № 5: більше спіть

Це дуже проста порада, але яку багато хто ігнорує. А шкода. Адже для того, щоб схуднути, сон дуже важливий. Саме в цей час проходить найактивніше жироспалювання. До того ж сон заряджає вас енергією і допомагає уникнути переїдання.

Джерело: МедікФорум