Фолієва кислота надзвичайно корисна для здоров’я, вона потрібна нам в щоденному режимі. І ось 5 продуктів, які містять достатньо фолієвої кислоти.

У спаржі значна концентрація багатьох вітамінів і мінералів, включаючи фолати. Спаржа також багата антиоксидантами, вона має протизапальну і антибактеріальну дію. Це чудове джерело корисних для серця волокон.

Буряк багатий нітратами і фолатами. У ньому також багато інших важливих нутрієнтів, включаючи калій, марганець і вітамін C. Буде непогано, якщо кожен день ми зможемо вживати по одній склянці бурякового соку, а також їсти буряк з салатами і в якості гарніру для самих різних блюд.

Для того щоб збільшити прийом кількох важливих нутрієнтів, включаючи фолієву кислоту, обов’язково додайте в дієту яйця. Вони насичені селеном, білком, рибофлавіном і вітаміном Б12. Включайте кілька порцій яєць в вашу дієту щотижня для того, щоб рівень фолатів в організмі відповідав нормі. Крім того, яйця містять два антиоксиданти – лютеїн і зеаксантин – знижують ризик проблем із зором.

Боби, горох, квасоля та інші подібні продукти вважаються відмінними джерелами фолієвої кислоти. У квасолі також багато волокон, білків і антиоксидантів, не кажучи вже про такі важливі мікронутрієнти, як залізо, магній і калій.

В овочах на зразок шпинату, капусти калі і броколі невелика кількість калорій, але багато ключових вітамінів і мінералів, включаючи і фолієву кислоту. Зелені листові овочі багаті волокнами і вітамінами К, у яких багато корисних переваг. Ці овочі знижують запалення, а також ризик пухлин, одночасно допомагаючи худнути.

Джерело: МедікФорум