Вони значно збільшують наші шанси на здорове життя без інсульту!

Інсульт є третьою за значимістю причиною смерті і основною причиною непрацездатності.

За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), діабет, високий рівень холестерину, гіпертонія, ожиріння і куріння є факторами ризику розвитку інсульту.

Оскільки те, що ми вкладаємо в наші тіла, відіграє вирішальну роль, ми проаналізуємо продукти, які можуть поліпшити ваші шанси на здорове життя без інсульту.

1. Жирна морська риба

DPA — це поліненасичена жирна кислота, що міститься в рибі. Дослідження показують, що DPA покращує жировий обмін, сприяє зростанню клітин, а також зменшує запалення.

Довголанцюгові жирні кислоти, такі як омега-3, покращують не тільки здоров’я нашого серця, але і функції мозку. Омега-3, будучи однією з найбільш досліджених, грає незамінну роль в профілактиці інсультів.

Читайте також:  Болить спина? Можливо, у вас рак

Зловживання алкоголем значно знижує поглинання омега-3, слід це враховувати.

2. Какао

Згідно 11-річного дослідження 21 000 чоловік, дослідники в Англії виявили, що у британців, які їли до 100 грам гіркого шоколаду на день, було менше випадків інсульту, ніж у тих, хто утримувався.

Однак не весь шоколад є корисним. Коли справа доходить до здоров’я серця, вибирайте високоякісний темний шоколад, який містить не менше 70 відсотків какао.

3. Волокно

Інститут медицини наказує 38 грам клітковини в день для чоловіків і 25 грам клітковини для жінок. Скільки клітковини ми їмо в середньому? 16 грам.

Клітковина є одним з кращих інгредієнтів для здорового серця. Дослідження показують, що клітковина знижує артеріальний тиск, а також рівень холестерину. Двох основних факторів ризику розвитку інсульту. А також клітковина підвищує відчуття ситості і зменшує апетит. В результаті ми менш схильні задовольняти нашу тягу до цукру.

Читайте також:  Вчені знайшли ліки від алкоголізму

Відмінними джерелами клітковини є яблука, ячмінь, боби, ягоди, морква, селера, цитрусові, горіхи, овес і цільні зерна.

4. Калій

Калій має вирішальне значення для здоров’я серця. Насправді, без калію наше серце не могло битися, так як поживна речовина необхідна для нервового спілкування. (Серце залежить від енергійної мережі нервових клітин для зв’язку з мозком і іншими частинами тіла).

До ста тисяч разів в день калій допомагає серцю ефективно розподіляти кров по всьому тілу. А також допомагає нашим м’язам ефективно рухатися і сприяє функції нирок.

Кращі продукти включають авокадо, банани, натуральний йогурт, гарбуз, солодка картопля і апельсин.

Читайте також:  Чи можна людям із зайвою вагою займатися спортом, і які можуть бути наслідки

5. Фолієва кислота

Фолієва кислота є важливим вітаміном B, який допомагає розщеплювати амінокислоту гомоцистеїн. Якщо тіло містить занадто багато цієї речовини, то може це значно збільшує ризик інсульту.

Добрі харчові джерела фолієвої кислоти включають авокадо, броколі і брюссельську капусту. А також бобові, горіхи, бамія, шпинат і ріпа входять в список.

Нам треба свідомо робити все можливе для нашого серця, день за днем. Було б доцільно звернути пильну увагу. Кожна клітина нашого тіла залежить від здорового і функціонального серця для розподілу кисню, а також всіх поживних речовин. Кожен орган вимагає постійного припливу крові, багатої киснем, щоб функціонувати, і це включає в себе наш дорогоцінний мозок.