Вживання деяких продуктів повинно особливо ретельно контролюватися жінками, вважають дієтологи. Експерти назвали їх – це макарони, рис, цукор, маргарин і смажені вироби.

Смажені страви. На думку фахівців, викладеному в пресі, смажені продукти здатні псувати роботу шлунка і кишечника, а також бути чинником посилення целюліту і шкірних проблем. Вживання смажених страв може сприяти збільшенню вироблення інсуліну в підшлунковій залозі.

Це, в свою чергу, активізує виробництво чоловічих гормонів-андрогенів, які стимуляують діяльність сальних залоз, що призводить до надлишкової продукції шкірного сала. Шкірне сало забиває пори шкіри, і це приваблює бактерії, що викликають появу запалень, вугровим висипом.

Макарони і білий хліб. Занадто активне споживання цих продуктів може породити саме у жінок проблеми з серцево-судинною системою. Було виявлено, що жінки з числа пристрасних любительок макаронних виробів і хліба в два рази частіше страждають від серцево-судинних захворювань. Вживання макаронів, як і багатьох інших борошняних страв, сприяє підвищенню рівня глюкози в крові.

Для жінок це може являти собою особливу небезпеку, оскільки в їх організмі процеси підвищення рівня глюкози і без того активізуються під впливом статевого гормону естрогену. Порушення нормального балансу цукру в крові надають згубний вплив на здоров’я жіночого серця.

Дієтологи радять вибирати дієтичні хлібці, висівки і чорний хліб, багаті клітковиною.

Продовження на наступній сторінці: 1 2