Жирні м’ясні продукти можуть шкодити людському організму – це факт, неодноразово доведений вченими. Однак не обов’язково завжди впиватися такими стравами. Їм є гідна альтернатива. Які продукти стануть непоганою заміною жирного м’яса розповімо в нашому матеріалі.

Нежирні сорти м’яса

М’ясо в першу чергу є джерелом білка. Якщо жирне м’ясо завдає шкоди організму, то логічно замінити його нежмрными сортами. Відмінною альтернативою стануть кролик, курка, індичка, яловичина. Зрозуміло, навіть уэтих видів м’яса є шматочки пожирніше, наприклад, стегна курки містять більше жиру, ніж грудка.

Риба

Тріска, окунь, хек, сібас, дорадо – це чудова альтернатива жирному м’ясу. Користь такого продукту полягає в першу чергу в омега-3 поліненасичених жирних кислотах.

Читайте також:  Що наші сни говорять про рівень тривожності

Яєчний білок

Жирне м’ясо завжди можна замінити на Білок яєць. Він є хорошим джерелом протеїну, до того ж легко засвоюється. Завдяки цьому підходить для перекусу і після-тренувального часу.

Бобові продукти

Білок може бути і рослинним. В такому випадку ідеально підійдуть бобові продукти. До них відносять сочевицю, квасолю, горох та інші.

Нежирні сорти сиру

Низькокалорійний сир стане гідною альтернативою жирному м’ясу. У них є білок – казеїн, що містить амінокислоти, необхідні організму.