Експерти в області схуднення розповіли, які п’ять простих кроків сприяють схудненню – ефективність цих дій доведена дослідженнями.

По-перше, необхідно їсти їжу, приготовану з простих, необроблених продуктів, а також частіше вживати такі продукти самі по собі. Штучні добавки, які містяться в більшості виробів харчової промисловості і в напівфабрикатах, впливають на гормональний виробництво і метаболізм, змінюють процес витрачання організмом жирових клітин. Фахівці радять їсти крупи, висівки, макарони з цільнозернового борошна, фрукти і овочі, – саме ці продукти повинні складати основу раціону. У складі страв має бути не більше одного-двох інгредієнтів.

По-друге, потрібно пити воду. Не менше чотирьох склянок на день. Саме як таку, а не в складі супів або ще чогось. Вода підсилює очисні функції організму: наше тіло швидше залишають речовини, що уповільнюють роботу внутрішніх органів і систем. Експерти з Університету Бірмінгема провели експеримент, в рамках якого одна з груп учасників перед кожним прийомом їжі випивала по дві склянки води. Через три місяці з’ясувалося, що пили воду люди втратили в середньому близько 4 кілограмів, нічого не змінюючи у своєму способі життя.

Читайте також:  Малосольні або квашені огірки можуть бути кориснішими за свіжі

По-третє, слід пити зелений чай. У складі зеленого чаю є спеціальні речовини, які змушують організм більш активно спалювати жир для виробництва енергії. Наприклад, чайний компонент епігаллокатехін здатний блокувати жири і виводити їх разом з калом, тим самим захищаючи організм від надлишкового жировідкладання. Дослідження вчених з Пенсільванського університету на мишах показало, що вживання такого чаю на 45% уповільнює накопичення жирової тканини.

По-четверте, потрібно їсти жирну їжу. Фахівці Гарвардської медичної школи і Бригама та жіночої лікарні в Бостоні встановили, що люди, в раціоні яких є жир в кількості від 45 до 60 грамів в день, худнуть швидше за тих, хто їсть мало жирних продуктів. Кажучи про такі продукти, вчені відзначили, що допомагають худнути перш за все джерела мононенасичених жирів – горіхи, оливкова олія, риба жирних сортів, молочні продукти.

Читайте також:  Які продукти додати до меню, щоб підвищити рівень заліза?

По-п’яте, необхідно їсти повільно. Дослідження за участю 60 000 чоловік, здійснене японськими вченими з Університету Кюсю, показало: люди, які мають звичку їсти повільно, на 42% рідше бувають повними в порівнянні з тими, хто поглинає їжу в швидкому темпі.

Раніше ми писали про те, що схудненню ефективно сприяє вживання продуктів, що містять кальцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

ЦЕЙ СЕКРЕТ ДОПОМОЖЕ СХУДНУТИ В 5 РАЗІВ ШВИДШЕ БЕЗ ТРЕНУВАНЬ