Дослідження показали, що один манго в день протягом трьох тижнів підвищує вироблення шкірою колагену, тим самим роблячи її більш еластичною і скорочуючи зморшки.

Дослідники з Південної Кореї провели дослідження, яке показало, що манго може стати прекрасним засобом для профілактики старіння. Правда, він не зможе істотно продовжити вам життя, але зате поліпшить зовнішній вигляд.

Вчені стверджують, що всім людям середнього віку варто їсти хоча б один манго в день, і це дозволить виглядати молодше своїх років. Під час експерименту жінки відзначили поліпшення шкіри вже через три тижні після того, як почали щодня з’їдати один манго.

Справа в тому, що манго допомагає клітинам шкіри створювати і зберігати колаген-білок, що відповідає за здібності до регенерації, тонус, і еластичність. З віком організм виробляє менше колагену і це, частково, і є причина вікових змін: зморшок, обвисання і пухкості шкіри. Манго ж містить речовини, які сприяють збереженню колагену, а значить допомагає шкірі залишатися пружною і гладкою.

Манго містить вітаміни А, В, С, D, E, сахарозу, глюкозу, ксилозу, фруктозу, фосфор, залізо, кальцій, каротиноїди і антиоксиданти. Тому він буде корисний не тільки тим, хто хоче виглядати молодше. Зокрема, інші дослідження показували, що манго допомагає при запорах і проблемах з метаболізмом. Також цей фрукт хороший для тих, хто часто відчуває стрес – у ньому багато вітаміну В6, який благотворно впливає на нервову систему і допомагає заспокоїтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ПРИЧИН ЧАСТІШЕ ЇСТИ МАНГО

9 СПОСОБІВ СТАТИ МОЛОДШЕ БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я